Beach Handball

Aankomend weekend doen alle B-, A- en damesteams weer mee aan het Beach Handballtoernooi in Braamt. Zaterdag komen de teams B1 en B2 in actie.

Zondag is het de beurt aan dames 1, 2 en 3 en de A1. Af en toe moet een team ook tafeldienst draaien bij andere wedstrijden. Let goed op wanneer jouw team daarvoor is ingedeeld!

Programma Beach Handball 2010

Stroombroek bij Doetinchem

Iedere wedstrijd duurt 2 x 9 minuten

Zaterdag 29 mei 2010

Poule E – Dames B-jeugd (B1) Veld
10.30 uur SC Wesepe B1 UGHV B1 3
11.50 uur Schalkhaar B1 SC Wesepe B1 3
12.50 uur Nijhof/Broekland B1 SC Wesepe B1 3
13.50 uur ABS B1 SC Wesepe B1 1
15.10 uur GiboGroep/Kwiek B2 SC Wesepe B1 3


Poule H – Dames B-jeugd (B2) Veld
10.50 uur SC Wesepe B2 Keukenland/Wijhe’92 B3 6
11.50 uur Schalkhaar B3 SC Wesepe B2 6
12.50 uur GiboGroep/Kwiek B5 SC Wesepe B2 6
13.50 uur ABS B3 SC Wesepe B2 4
14.50 uur SV Raalte B2 SC Wesepe B2 6

Zondag 30 mei 2010

Poule B – Dames Senioren (Dames 1) Veld
11.10 uur Lettele 1 SC Wesepe 1 6
12.30 uur Plus/Heeten 1 SC Wesepe 1 6
13.50 uur Nijhof/Broekland 1 SC Wesepe 1 4
15.10 uur GiboGroep/Kwiek 2 SC Wesepe 1 6


Poule F – Dames Senioren (Dames 2) Veld
10.10 uur SC Overwetering 2 SC Wesepe 2 3
12.10 uur SC Groessen 2 SC Wesepe 2 2
13.10 uur Nieuw Heeten 2 SC Wesepe 2 2
14.30 uur SC Wesepe 2 SV Zwolle 2 3
Poule G – Dames Senioren (Dames 3) Veld
11.30 uur GiboGroep/Kwiek 3 SC Wesepe 3 3
12.10 uur OBW 3 SC Wesepe 3 5
13.30 uur Plus/Heeten 2 SC Wesepe 3 4
14.30 uur Reflex 2 SC Wesepe 3 5
Poule H – Dames Senioren (A1) Veld
11.30 uur Van Ewijk/LHC 3 SC Wesepe 4 1
12.50 uur Nieuw Heeten 3 SC Wesepe 4 1
13.30 uur Lettele 2 SC Wesepe 4 2
14.50 uur SC Overwetering 3 SC Wesepe 4 4

Fluiten/tafeldienst Beach Handball

Zaterdag 29 mei 2010

Aanvang Veld Scheidsrechter Tafeldienst
10.50 uur 5 SV Raalte B2 Schalkhaar B3 Inge Meijer SC Wesepe B1
11.10 uur 6 LHC B1 Wijhe’92 B1 Jolien Koerhuis Kwiek A1
12.10 uur 6 HV Holten A1 Kwiek A2 Jos Wilms SC Wesepe B1
13.10 uur 3 Broekland B2 SV Raalte B1 Kaylee Henning SC Wesepe B1
14.10 uur 3 HV Holten B1 SV Raalte B1 Kaylee Henning SC Wesepe B1
14.10 uur 5 Broekland A2 Kwiek A2 Jolien Koerhuis Schalkhaar B1
14.50 uur 2 SV Raalte A1 UGHV A1 Jolien Koerhuis ABS B1


Zondag 30 mei 2010

Aanvang Veld Scheidsrechter Tafeldienst
10.30 uur 1 Nieuw Heeten 3 SC Overwetering 3 Jolien Koerhuis Lettele 2
10.30 uur 3 Erix 1 Nieuw Heeten 1 Eppie Bannink SC Wesepe 2
10.30 uur 5 ABS 2 Dalfsen 2 Fieke Vrielink OBW 2
11.30 uur 6 ABS 2 Nieuw Heeten 4 Marleen Noordhuizen SC Wesepe 2
12.10 uur 1 Lettele 2 SC Overwetering 3 Josine Klein Ovink SC Wesepe 4
12.50 uur 5 ABS 2 SV Raalte 2 Leonie Zwakenberg SC Wesepe 3
13.10 uur 3 SC Groessen 2 SV Zwolle 2 Jolien Koerhuis SC Wesepe 1
14.10 uur 5 Wijhe’92 1 SV Zwolle 1 Jeroen Jonker SC Wesepe 1
14.10 uur 6 HV Holten 1 Klarenbeek 1 Edwin Hoitink SC Wesepe 4
14.30 uur 4 Kwiek 3 OBW 3 Fieke Vrielink Overwetering 3
15.10 uur 5 Plus/Heeten 1 Lettele 1 Diane/Laska SC Wesepe 3

Leave a Reply