Kantinecommissie

Kantinediensten 2019-2020

Ook dit jaar kunnen we weer rekenen op vele vrijwilligers die hun steentje bijdragen door het draaien van kantine diensten.

Onderstaande twee links geven inzage in het schema van de kantinediensten en de reserves voor het jaar 2019 / 2010. Dit overzicht is ook terug te vinden op de website op de pagina van de kantinecommissie welke zich bevindt onder het menu algemeen / kantinecommissie.

Jaarplanning kantine 2019-2020

Reserves vaste avonden kantine 2019-2020

Week nummer. startdatum einddatum teamleider datum tijdstip activiteit wie
32 5-aug 11-aug Mark
33 12-aug 18-aug Mark 15-aug 20,30-23,30 training Mark Achtereekte
18-aug 11,30-13,00 training Mark Achtereekte
34 19-aug 25-aug Jo 22-aug 20,30-23,00 training Mark Achtereekte
35 26-aug 1-sep Jo 27-aug 19,00-22,00 wedstrijden Wessel Berends
22,00-23,30 wedstrijden Mark Achtereekte
29-aug 20,30-23,30 training Rene Jansen
31-aug 08,45-12,30 wedstrijden Annemarie Dommerholt
1-sep 10,30-13,30 wedstrijden Ferry Assink
13,30-15,00 wedstrijden Chiel Schutte
14,30-17,00 wedstrijden Jan Lenderink
16,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
36 2-sep 8-sep Jan 2-sep 19,00-23,00 kaarten Jan Assink
5-sep 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
6-sep 19,00-23,30 kaarten Marian Schaarsberg
7-sep 8,00-12,00 wedstrijden Lotte Lobbert
14,15-17,15 wedstrijden Bert Slinkman
8-sep 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
11,30-14,00 wedstrijden Frederik de Munnik
37 9-sep 15-sep Jan 12-sep 20,30-23,30 training Joost Jalink
14-sep 8,00-12,00 wedstrijden Giny Morrenhof
15-sep 8,30-11,30 wedstrijden Freddy keurhorst
11,30-14,00 wedstrijden Arjen Riezebos
38 16-sep 22-sep Paul 16-sep 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
19-sep 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
21-sep 8,00-11,00 wedstrijden Astrid Achtereekte
10,30-12,30 wedstrijden Annemarie Dommerholt
14,15-17,15 wedstrijden Gerda / Stef Tijhaar
22-sep 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
11,30-14,30 wedstrijden Jos Jansen
39 23-sep 29-sep Paul 26-sep 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
27-sep 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
28-sep 10,00-12,00 wedstrijden Hans Lunenberg
29-sep 8,30-11,30 wedstrijden Jan / Willemien M.
11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
12,00-15,00 wedstrijden Jos Tiebot
14,30-15,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
14,30-17,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
17,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
40 30-sep 6-okt Harry 30-sep 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
3-okt 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
5-okt 9,30-12,30 wedstrijden
11,30-14,30 wedstrijden
12,30-15,30 wedstrijden
6-okt 8,30-11,30 wedstrijden Gea / Jurr
11,30-14,30 wedstrijden Liesbeth Jansen
12,00-15,00 wedstrijden Remco Assink
14,30-15,00 wedstrijden
14,30-17,30 wedstrijden Anton Grootentraast
17,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
41 7-okt 13-okt Harry 10-okt 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
11-okt 19,00-23,00 kaarten
12-okt 8,00-10,30 wedstrijden Frank gr. Lipman
10,30-12,30 wedstrijden Matthias Verhoef
14,15-17,15 wedstrijden Roderik Uenk
13-okt 8,30-11,30 wedstrijden Arend de Lange
11,30-14,30 wedstrijden Roy Overmars
42 14-okt 20-okt Mark 14-okt 19,00-23,00 kaarten Eline Berends
17-okt 20,30-23,30 training Remon Slinkman
19-okt wedstrijden
20-okt 12,30-15,30 wedstrijden Alex Kok
14,30-17,30 wedstrijden Matthijs Wagemans
14,30-15,00 wedstrijden
17,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
43 21-okt 27-okt Mark 24-okt 20,30-23,30 training Rene Jansen
26-okt 8,00-10,30 wedstrijden Astrid Achtereekte
10,30-12,30 wedstrijden Gerry Vrielink
14,15-17,15 wedstrijden Ingrid Zwager
27-okt 8,30-11,30 wedstrijden Ferry Assink
11,30-14,30 wedstrijden Arjen Riezebos
44 28-okt 3-nov Jo 28-okt 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
31-okt 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
1-nov 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
2-nov 10,00-12,00 wedstrijden Hans Lunenberg
3-nov 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
11,30-14,30 wedstrijden Jos Tiebot
12,00-15,00 wedstrijden
14,30-17,30 wedstrijden
14,30-15,00 wedstrijden
17,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
45 4-nov 10-nov Jo 7-nov 20,30-23,30 training Joost Jalink
10-nov 8,30-11,30 wedstrijden Freddy keurhorst
11,30-14,30 wedstrijden Wim Nikamp
46 11-nov 17-nov Jan 11-nov 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
14-nov 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
16-nov 8,00-10,30 wedstrijden Lotte Lobbert
10,30-12,30 wedstrijden Giny Morrenhof
14,15-17,15 wedstrijden Bernadet Ogink
17-nov 8,30-11,30 wedstrijden Jan / Willemien M.
11,30-14,30 wedstrijden Liesbeth Jansen
47 18-nov 24-nov Jan 21-nov 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
22-nov 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
23-nov 8,00-10,30 wedstrijden Betsy Berends
10,30-12,30 wedstrijden Aniek Middeldorp
14,15-17,15 wedstrijden Wilfred Kleinjan
24-nov 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
11,30-14,30 wedstrijden Willemien Ramaker
12,00-15,00 wedstrijden Matthijs Wagemans
14,30-17,30 wedstrijden Jan Lenderink
14,30-15,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
17,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
48 25-nov 1-dec Paul 25-nov 19,00-23,00 kaarten Marian Schaarsberg
28-nov 19,00-23,00 training Erwin Kerkmeijer
30-nov 10,00-12,00 wedstrijden Hans Lunenberg
1-dec 8,30-11,30 wedstrijden Gea / Jurr
11,30-14,30 wedstrijden Jos Jansen
49 2-dec 8-dec Paul 5-dec 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
7-dec 8,00-10,30 wedstrijden Frank gr. Lipman
10,30-12,30 wedstrijden Ellen Jansen
14,15-17,15 wedstrijden Erna Middeldorp
8-dec 8,30-11,30 wedstrijden Arend de Lange
11,30-14,30 wedstrijden Remco Assink
12,00-15,00 wedstrijden Andrea van Rijssen
14,30-17,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
14,30-15,00 wedstrijden
17,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
50 9-dec 15-dec Harry 9-dec 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
12-dec 20,30-23,30 training Remon Slinkman
13-dec 19,00-23,00 kaarten
14-dec wedstrijden
15-dec 8,30-11,30 wedstrijden Alex Kok
51 16-dec 22-dec Harry 19-dec 20,30-23,30 training Rene Jansen
22-dec 8,30-11,30 wedstrijden
52 23-dec 29-dec Mark 23-dec 19,00-23,00 kaarten Eline Berends
1 30-dec 5-jan Mark 3-jan 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
5-jan 8,30-11,30 N.jaarsreceptie Anja Jalink
8,30-11,30 N.jaarsreceptie Jan / Willemien M.
11,30-14,30 N.jaarsreceptie Ferry Assink
11,30-14,30 N.jaarsreceptie Freddy keurhorst
11,30-14,30 N.jaarsreceptie Mireille Aarnink
14,30-17,30 N.jaarsreceptie Rob Flierman
14,30-17,30 N.jaarsreceptie Anton Grootentraast
17,00-sluit N.jaarsreceptie
2 6-jan 12-jan Jo 6-jan 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
9-jan 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
3 13-jan 19-jan Jo 16-jan 20,30-23,30 training Joost Jalink
4 20-jan 26-jan Jan 20-jan 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
23-jan 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
24-jan 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
5 27-jan 2-feb Jan 30-jan 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
1-feb wedstrijden
2-feb 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
11,30-14,30 wedstrijden Frederik de Munnik
12,00-15,00 wedstrijden Roy Overmars
14,30-17,30 wedstrijden Jan Venneman
14,30-15,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
17,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
6 3-feb 9-feb Paul 3-feb 19,00-23,00 kaarten Marian Schaarsberg
6-feb 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
8-feb wedstrijden
9-feb 8,30-11,30 wedstrijden Arend de Lange
11,30-14,30 wedstrijden Remco Assink
7 10-feb 16-feb Paul 13-feb 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
14-feb 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
15-feb wedstrijden
16-feb 8,30-11,30 wedstrijden Alex Kok
11,30-14,30 wedstrijden Arjen Riezebos
12,00-15,00 wedstrijden Jos Tiebot
14,30-17,30 wedstrijden Jan Lenderink
14,30-15,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
17,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
8 17-feb 23-feb Harry 17-feb 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
20-feb 20,30-23,30 training Remon Slinkman
22-feb wedstrijden
23-feb 8,30-11,30 wedstrijden Ferry Assink
9 24-feb 1-mrt Harry 27-feb 20,30-23,30 training Rene Jansen
29-2 wedstrijden
1-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
10 2-mrt 8-mrt Mark 2-mrt 19,00-23,00 kaarten Eline Berends
5-mrt 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
6-mrt 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
7-mrt wedstrijden
8-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Freddy keurhorst
11,30-14,30 wedstrijden Wim Nikamp
11 9-mrt 15-mrt Mark 12-mrt 20,30-23,30 training Joost Jalink
14-mrt 17,45-20,00 wedstrijden
19,30-21,30 wedstrijden
19,30-20,00 wedstrijden
21,30-sluit wedstrijden Mark Achtereekte
15-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Jan / Willemien M.
11,30-14,30 wedstrijden Willemien Ramaker
12,00-15,00 wedstrijden Andrea van Rijssen
12 16-mrt 22-mrt Jo 16-mrt 19,00-23,00 kaarten Ruud Lenderink
19-mrt 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
21-mrt wedstrijden
22-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
13 23-mrt 29-mrt Jo 26-mrt 20,30-23,30 training Wijnand Rouweler
27-mrt 19,00-23,00 kaarten Geke Broekhuizen
28-mrt wedstrijden
29-mrt 8,30-11,30 wedstrijden Gea / Jurr
11,30-14,30 wedstrijden Jos Jansen
12,00-15,00 wedstrijden Agnes Willemsen
14,30-17,30 wedstrijden Nick Jansen
14,30-15,00 wedstrijden
17,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
14 30-apr 5-apr Jan 30-mrt 19,00-23,00 kaarten Tom Boschloo
2-apr 20,30-23,30 training Erwin Kerkmeijer
4-apr wedstrijden
5-apr 8,30-11,30 wedstrijden Arend de Lange
11,30-14,30 wedstrijden Jelle Vloedgraven
12,00-15,00 wedstrijden Frank Grootentraast
14,30-17,30 wedstrijden Roy Jansen
14,30-15,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
17,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
15 8-apr 12-apr Jan 6-apr 19,00-23,00 kaarten Marian Schaarsberg
9-apr 20,30-23,30 training Koen Vossebelt
11-apr wedstrijden
12-apr 8,30-11,30 wedstrijden Alex Kok
16 13-apr 19-apr Paul 16-apr 20,30-23,30 training Remon Slinkman
17-apr 19,00-23,30 kaarten Geke Broekhuizen
18-apr wedstrijden
19-apr 9,15-11,30 wedstrijden Ferry Assink
11,30-14,30 wedstrijden Arjen Riezebos
17 20-apr 16-apr Paul 20-apr 19,00-23,00 kaarten Wessel Berends
23-apr 20,30-23,30 training Rene Jansen
25-apr 17,45-20,00 wedstrijden
19,30-21,30 wedstrijden
19,30-20,00 wedstrijden
21,30-sluit wedstrijden Stefan Jansen
18 27-apr 3-mei Harry 30-apr 20,30-23,30 training Taco Lunenberg
2-mei wedstrijden
3-mei 8,30-11,30 wedstrijden Anja Jalink
19 4-mei 10-mei Harry 7-mei 20,30-23,30 training Joost Jalink
9-mei wedstrijden
10-mei 8,30-11,30 wedstrijden Freddy keurhorst
11,30-14,30 wedstrijden Remco Assink
20 11-mei 17-mei Mark 14-mei 20,30-23,30 training Thijs Middeldorp
16-mei wedstrijden
17-mei 8,30-11,30 wedstrijden Marcel Bosman
11,30-14,30 wedstrijden Edwin Middeldorp
12,00-15,00 wedstrijden Andrea van Rijssen
14,30-17,30 wedstrijden Jeroen Harmsen
14,30-15,00 wedstrijden Vincent Achtereekte
17,30-sluit wedstrijden Arjen de Vos
21 18-mei 24-mei Mark 23-mei wedstrijden
24-mei 8,30-11,30 wedstrijden Gea / Jurr
11,30-14,30 wedstrijden Liesbeth Jansen
22 25-mei 31-mei Mark 28-mei 20,30-23-30 training Wijnand Rouweler
1-jun 8,30-11,30 wedstrijden
23 1-jun 7-jun Jo 4-jun 20,30-24,00 training Erwin Kerkmeijer
24 8-jun 14-jun Jo 11-jun 20,30-34,00 training Koen Vossebelt
14-jun 8,00-11,00 sixesday Freddy keurhorst
9,00-12,00 sixesday Arend de Lange
10,00-13,00 sixesday Ferry Assink
11,00-14,00 sixesday Wim Nikamp
12,00-15,00 sixesday Jan Lenderink
13,00-16,00 sixesday Jan Venneman
14,00-17,00 sixesday Anton Grootentraast
15,00-18,00 sixesday Jan Middeldorp
18,00-20,30 sixesday Alex Kok
18,00-20,30 sixesday Jos Jansen
Broodje gezond 14-jun 8,30 -11,30 sixesday Marian Schaarsberg
8,30-11,30 sixesday Sabine Lenderink
8,30-11,30 sixesday Astrid Achtereekte
Patatkraam 14-jun 12,00-15,00 sixesday Gea / Jurr
12,00-15,00 sixesday Fieneke Middeldorp
12,00-15,00 sixesday Willemien Ramaker
15,00-18,00 sixesday Ingrid Zwager
15,00-18,00 sixesday Willemien Middeldorp
15,00-18,00 sixesday Mark Achtereekte
braadpan 14-jun 12,00-15,00 sixesday Mieke de Munnik
12,00-15,00 sixesday Bert Slinkman
15,00-18,00 sixesday
15,00-18,00 sixesday
koffiepunt 14-jun