Programma

Zaalcompetitie 2019-2020

  • De thuiswedstrijden worden gespeeld in sporthal de Hooiberg in Olst.
    witregel
Zaterdag 28 september 2019
9.00 uur Wesepe F1 Wijhe ’92 F3 Mheenpark, Apeldoorn
10.00 uur Wesepe F1 Lettele F1 Mheenpark, Apeldoorn
10.20 uur PCA/Kwiek F2 Wesepe F1 Mheenpark, Apeldoorn
13.30 uur Wesepe E1 PCA/Kwiek E1 sr – Silke
14.30 uur Wesepe C1 SC Klarenbeek C1 sr – Elke
18.00 uur Wesepe B1 PCA/Kwiek B2 sr – Jorieke
19.00 uur Wesepe DS1 Lettele DS1 zd – Simone + Ellen
19.00 uur Wesepe DS2 Voorwaarts DS3 zd – Recreanten
 
Zaterdag 5 oktober 2019
10.00 uur Lettele E1 Wesepe E1 de Uutvlog, Bathmen
10.40 uur Nijhof/Broekland C2 Wesepe C1 Nijhof Sporthal, Broekland
19.00 uur ESCA-Handbal DS1 Wesepe DS1 Valkenhuizen, Arnhem
 
Zondag 6 oktober 2019
09.45 uur Wesepe DMW1 Lettele DMW1 sr – Romy
zd – Yvonne + Esmee
11.25 uur SV Nieuw Heeten DS2 Wesepe DS2 Sporthal de Belte, Nieuw Heeten
 
Woensdag 9 oktober 2019
21.00 uur Swift ’64 DMW1 Wesepe DMW1 ’t Dok, Dronten
 
Zaterdag 12 oktober 2019
09.20 uur Lettele F1 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
10.00 uur Wesepe F1 AHV Achilles F1 de Achterberg, Luttenberg
10.40 uur Voorwaarts F2 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
13.30 uur Wesepe E1 Dalfsen E1 sr – Lian
14.30 uur Wesepe C1 SV Schalkhaar C1 sr – Moniek
18.00 uur Wesepe B1 HV Holten B1 sr – Jorieke
19.00 uur Wesepe DS1 HVBS DS1 zd – Aniek M. + Emmy
20.25 uur Wesepe DS2 Dalfsen DS2 zd – Nienke + Soleen
 
Donderdag 17 oktober 2019
20.00 uur SC Klarenbeek DMW1 Wesepe DMW1 MFC De Pauw, Klarenbeek
 
Zaterdag 19 oktober 2019
10.00 uur Dalfsen E1 Wesepe E1 de Trefkoele, Dalfsen
 
Zaterdag 26 oktober 2019
10.30 uur Travelbags/HV Zwolle C2 Wesepe C1 Sporthal Zwolle Zuid, Zwolle
11.45 uur SV Schalkhaar E1 Wesepe E1 Schalkhaar Sporthal, Schalkhaar
15.30 uur Auto van Ewijk/LHC B1 Wesepe B1 Heidepark, Lemelerveld
19.30 uur T.V.O. DS1 Wesepe DS1 Sporthal de Marke, Hengevelde
19.30 uur Auto Service/Haarle DS2 Wesepe DS2 Sprengendal, Haarle
 
Dinsdag 29 oktober 2019
21.00 uur Wesepe DMW1 ABS DMW2 sr – Nienke
zd – Yvonne + Imre
 
Zaterdag 2 november 2019
09.00 uur Lettele F1 Wesepe F1 Jachtlust, Twello
09.40 uur Wesepe F1 SDOL F1 Jachtlust, Twello
10.40 uur Wesepe F1 Plus Severijn/Heeten F2 Jachtlust, Twello
16.45 uur Wesepe E1 Auto van Ewijk/LHC E1 sr – Aniek N.
17.45 uur Wesepe C1 Auto van Ewijk/LHC C2 sr – Daniëlle
19.00 uur Wesepe DS1 Bentelo DS2 zd – Ellen + Nadine
 
Zaterdag 9 november 2019
19.00 uur AHV Achilles B1 Wesepe B1 Matenpark, Apeldoorn
 
Zondag 10 november 2019
10.30 uur AH van de Worp/H.H.Z.D. C1 Wesepe C1 Hoogerheyne, Heino
12.35 uur OBW DS1 Wesepe DS1 Lentemorgen, Zevenaar
 
Zaterdag 16 november 2019
13.30 uur Wesepe E1 SC Klarenbeek E1 sr – Helen
14.30 uur Wesepe C1 CVO C1 sr – Evelien
17.45 uur Wesepe B1 CVO B1 sr – Aniek M.
19.00 uur Wesepe DS1 DFS Arnhem DS1 zd – Simone + Noëlle
20.25 uur Wesepe DS2 CVO DS2 zd – Recreanten
 
Zondag 17 november 2019
10.00 uur Wesepe DMW1 SV Nieuw Heeten DMW2 sr – Jorieke
zd – Esmee + Susan
 
Zaterdag 23 november 2019
10.50 uur Wijhe ’92 F3 Wesepe F1 Heeten Sporthal, Heeten
11.30 uur Wesepe F1 AHV Achilles F1 Heeten Sporthal, Heeten
12.30 uur Wesepe F1 SDOL F1 Heeten Sporthal, Heeten
15.45 uur Wesepe E1 Overwetering E1 sr – Marjolien
16.45 uur Wesepe C1 SV Nieuw Heeten C1 sr – Marjolien
17.45 uur Wesepe B1 ABS B1 sr – Moniek
19.00 uur Wesepe DS1 Overwetering DS1 zd – Aniek M. + Silke
20.25 uur Wesepe DS2 ABS DS2 zd – Recreanten
 
Zaterdag 30 november 2019
09.55 uur Travelbags/HV Zwolle E1 Wesepe E1 Sporthal Zwolle Zuid, Zwolle
11.00 uur DSC C1 Wesepe C1 Keizerslanden, Deventer
14.55 uur Plus Severijn/Heeten B1 Wesepe B1 Heeten Sporthal, Heeten
19.00 uur Plus Severijn/Heeten DS2 Wesepe DS2 Heeten Sporthal, Heeten
 
Zondag 1 december 2019
13.15 uur Travelbags/HV Zwolle DS1 Wesepe DS1 Sporthal Zwolle Zuid, Zwolle
 
Zaterdag 7 december 2019
16.45 uur Wesepe C1 Auto Service/Haarle C1 Heleen
17.45 uur Wesepe B1 Voorwaarts B2 Heleen
19.00 uur Wesepe DS1 W.H.C. DS1 zd – Ellen + Hannah
20.25 uur Wesepe DS2 Swift ’64 DS1 zd – Recreanten
 
Woensdag 11 december 2019
20.00 uur HV Holten DMW2 Wesepe DM1 ’t Mossink, Holten
 
Zaterdag 14 december 2019
10.30 uur Wesepe F1 PCA/Kwiek F2 Nadine, Noëlle + Susan
11.10 uur SDOL F1 Wesepe F1 Nadine, Noëlle + Susan
12.10 uur Wesepe F1 Voorwaarts F2 Nadine, Noëlle + Susan
12.30 uur Wijhe ’92 E1 Wesepe E1 De Lange Slag, Wijhe
15.30 uur Wijhe ’92 B1 Wesepe B1 De Lange Slag, Wijhe
19.30 uur Nijhof/Broekland DS1 Wesepe DS1 Nijhof Sporthal, Broekland
 
Zondag 15 december 2019
10.00 uur Wesepe DMW1 SV Schalkhaar DMW1 sr – Daniëlle
zd – Evelien + Lian
14.45 uur Wijhe ’92 DS3 Wesepe DS2 de Lange Slag, Wijhe
 
Zaterdag 21 december 2019
19.00 uur Dalfsen DS2 Wesepe DS2 de Trefkoele, Dalfsen
 
Zaterdag 4 januari 2020
09.30 uur SC Klarenbeek C1 Wesepe C1 MFC de Pauw, Klarenbeek
16.00 uur PCA/Kwiek E1 Wesepe E1 Tijenraan Sporthal, Raalte
17.00 uur PCA/Kwiek B2 Wesepe B1 Tijenraan Sporthal, Raalte
19.30 uur Lettele DS1 Wesepe DS1 de Uutvlog, Bathmen
 
Zondag 5 januari 2020
14.05 uur Voorwaarts DS3 Wesepe DS2 Jachtlust, Twello
 
Zaterdag 6 januari 2020
19.00 uur Voorwaarts DMW1 Wesepe DMW1 Jachtlust, Twello
 
Zaterdag 11 januari 2020
09.00 uur Plus Severijn/Heeten F2 Wesepe F1 de Lange Slag, Wijhe
10.00 uur Wesepe F1 Wijhe ’92 F3 de Lange Slag, Wijhe
10.40 uur Wesepe F1 Voorwaarts F2 de Lange Slag, Wijhe
17.00 uur Wesepe E1 Lettele E1 sr – Soleen
18.00 uur Wesepe C1 Nijhof/Broekland C2 sr – Mireille
19.00 uur Wesepe DS1 ESCA-Handbal DS1 zd – Recreanten
20.25 uur Wesepe DS2 SV Nieuw Heeten DS2 zd – Recreanten
 
Donderdag 16 januari 2020
20.30 uur Lettele DMW1 Wesepe DMW1 het Trefpunt, Gorssel
 
Zaterdag 18 januari 2020
16.10 uur HV Holten B1 Wesepe B1 ’t Mossink, Holten
21.00 uur HVBS DS1 Wesepe DS1 Stormvogel, Bunschoten Spakenburg
 
Zondag 19 januari 2020
11.00 uur SV Schalkhaar C1 Wesepe C1 Schalkhaar Sporthal, Schalkhaar
 
Dinsdag 21 januari 2020
21.00 uur Wesepe DMW1 Swift ’64 DMW2 sr – Jolien
zd – Dorien + Nienke
 
Zaterdag 25 januari 2020
11.00 uur PCA/Kwiek F2 Wesepe F1 de Uutvlog, Bathmen
11.40 uur AHV Achilles F1 Wesepe F1 de Uutvlog, Bathmen
12.40 uur Wesepe F1 Plus Severijn/Heeten F2 de Uutvlog, Bathmen
13.30 uur Wesepe E1 SV Schalkhaar E1 sr – Silke
14.30 uur Wesepe C1 Travelbags/HV Zwolle C2 sr – Romy
15.30 uur Wesepe B1 Auto van Ewijk/LHC B1 sr – Romy
19.00 uur Wesepe DS1 T.V.O. DS1 zd – Recreanten
20.25 uur Wesepe DS2 Auto Service/Haarle DS2 zd – Esmee + Iris
 
Zaterdag 1 februari 2020
11.50 uur Auto van Ewijk/LHC E1 Wesepe E1 Heidepark, Lemelerveld
14.15 uur Auto van Ewijk/LHC C2 Wesepe C1 Heidepark, Lemelerveld
21.00 uur Bentelo DS2 Wesepe DS1 Sporthal de Pol, Bentelo
 
Dinsdag 4 februari 2020
21.00 uur Wesepe DMW1 SC Klarenbeek DMW1 sr – Marleen
zd – Nikki + Helen
 
Zaterdag 8 februari 2020
09.00 uur PCA/Kwiek F2 Wesepe F1 Tijenraan Sporthal, Raalte
09.40 uur Wesepe F1 AHV Achilles F1 Tijenraan Sporthal, Raalte
10.40 uur Plus Severijn/Heeten F2 Wesepe F1 Tijenraan Sporthal, Raalte
17.00 uur Wesepe C1 AH van de Worp/H.H.Z.D. C1 sr – Eline
18.00 uur Wesepe B1 AHV Achilles B1 sr – Eline
19.00 uur Wesepe DS1 OBW DS1 zd – Recreanten
 
Zaterdag 29 februari 2020
09.00 uur SC Klarenbeek E1 Wesepe E1 MFC de Pauw, Klarenbeek
10.50 uur CVO C2 Wesepe C1 de Wieken, Vaassen
12.50 uur CVO B1 Wesepe C1 de Wieken, Vaassen
19.00 uur DFS Arnhem DS1 Wesepe DS1 Rijkerswoerd, Arnhem
20.15 uur CVO DS2 Wesepe DS2 de Wieken, Vaassen
 
Donderdag 5 maart 2020
21.00 uur ABS DMW2 Wesepe DMW1 de Uutvlog, Bathmen
 
Zaterdag 7 maart 2020
09.00 uur Wesepe F1 Wijhe ’92 F3 Mheenpark, Apeldoorn
10.00 uur Wesepe F1 Lettele F1 Mheenpark, Apeldoorn
10.10 uur SV Nieuw Heeten C1 Wesepe C1 Sporthal de Belte, Nieuw Heeten
10.20 uur PCA/Kwiek F2 Wesepe F1 Mheenpark, Apeldoorn
15.15 uur Overwetering E1 Wesepe E1 de Hooiberg, Olst
17.35 uur ABS B1 Wesepe B1 de Uutvlog, Bathmen
19.00 uur Overwetering DS1 Wesepe DS1 de Hooiberg, Olst
 
Zondag 8 maart 2020
13.25 uur ABS DS2 Wesepe DS2 de Uutvlog, Bathmen
 
Zaterdag 21 maart 2020
09.20 uur Lettele F1 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
10.00 uur Wesepe F1 AHV Achilles F1 de Achterberg, Luttenberg
10.40 uur Voorwaarts F2 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
13.30 uur Wesepe E1 Travelbags/HV Zwolle E1 sr – Hannah
14.30 uur Wesepe C1 DSC C1 sr – Lieke
15.30 uur Wesepe B1 Plus Severijn/Heeten B1 sr – Marjolien
19.00 uur Wesepe DS1 Travelbags/HV Zwolle DS1 zd – Recreanten
20.25 uur Wesepe DS2 Plus Severijn/Heeten DS2 zd – Irene + Aniek
 
Dinsdag 24 maart 2020
21.00 uur SV Nieuw Heeten DMW2 Wesepe DMW1 Sporthal de Belte, Nieuw Heeten
 
Zaterdag 28 maart 2020
15.00 uur Auto Service/Haarle C1 Wesepe C1 Sprengendal, Haarle
16.20 uur Voorwaarts B2 Wesepe B1 Jachtlust, Twello
19.15 uur Swift ’64 DS1 Wesepe DS2 ’t Dok, Dronten
19.30 uur W.H.C. DS1 Wesepe DS1 Sporthal de Marke, Hengevelde
 
Zaterdag 4 april 2020
09.00 uur Lettele F1 Wesepe F1 Jachtlust, Twello
09.40 uur Wesepe F1 SDOL F1 Jachtlust, Twello
10.40 uur Wesepe F1 Plus Severijn/Heeten F2 Jachtlust, Twello
15.45 uur Wesepe E1 Wijhe ’92 E1 sr – Iris
16.45 uur Wesepe C1 Lettele C1 sr – Irene
17.45 uur Wesepe B1 Wijhe ’92 B1 sr – Heleen
19.00 uur Wesepe DS1 Nijhof/Broekland DS1 zd – Recreanten
20.25 uur Wesepe DS2 Wijhe ’92 DS3 zd – Nienke + Lieke
 
Dinsdag 7 april 2020
21.00 uur Wesepe DMW1 HV Holten DMW2 sr – Nikki
zd – Eline + Moniek
 
Zaterdag 18 april 2020
13.45 uur Wijhe ’92 F3 Wesepe F1 Heeten Sporthal, Heeten
14.25 uur Wesepe F1 AHV Achilles F1 Heeten Sporthal, Heeten
15.25 uur Wesepe F1 SDOL F1 Heeten Sporthal, Heeten
 
Dinsdag 21 april 2020
21.15 uur SV Schalkhaar DMW1 Wesepe DMW1 Schalkhaar Sporthal, Schalkhaar
 
Dinsdag 12 mei 2020
21.00 uur Wesepe DMW1 Voorwaarts DMW1 sr – Dorien
zd – Elke + Imre