Wedstrijdprogramma

Competitie 2023-2024

  • De thuiswedstrijden worden gespeeld in De Nieuwe Coers te Wesepe.
    witregel
Donderdag 4 januari 2024
19:45 uur Forza ds 1 sc Wesepe ds 2 Braninkhal, Laren
Woensdag 10 januari 2024
20:30 uur RVO ds 1 sc Wesepe ds 2 gymzaal Watertorenstr, Olst
20:45 uur Volleybal Voorst ds 1 sc Wesepe ds 1 Dorpshuis Voorst, Voorst
Donderdag 11 januari 2024
20:45 uur Avior mix 1 sc Wesepe mix De Scheg, Deventer
Vrijdag 19 januari 2024
19:15 uur sc Wesepe mix Lettele mix  
20:15 uur sc Wesepe ds 1 sv Welsum ds 1  
Vrijdag 26 januari 2024
20:15 uur sc Wesepe ds 2 Epse ds 1  
21:15 uur sc Wesepe mix WIK Steenderen mix  
Dinsdag 30 januari 2024
20:45 uur WIK Steenderen mix sc Wesepe mix ’t Hooge Wessel, Steenderen
Vrijdag 2 februari 2024
20:15 uur sc Wesepe ds 1 Bruvoc ds 1  
Woensdag 7 februari 2024
21:15 uur sv Twello ds 4 sc Wesepe ds 1 Sporthal Zuiderlaan, Twello
Vrijdag 16 februari 2024
19:15 uur sc Wesepe ds 1 BVC ’73 ds 1  
20:15 uur sc Wesepe ds 2 Avanti ds 1  
21:15 uur sc Wesepe mix Volleybal Voorst mix  
Dinsdag 20 februari 2024
20:30 uur DSC ds 2 sc Wesepe ds 1 Hof van Salland, Diepenveen
20:45 uur WIK Steenderen mix sc Wesepe mix ’t Hooge Wessel, Steenderen
Woensdag 28 februari 2024
21:15 uur Teuge ds 1 sc Wesepe ds 2 Gymzaal Bleriotstraat, Teuge
Donderdag 29 februari 2024
19:30 uur BSV mix sc Wesepe mix De Hiethof, Beekbergen
Dinsdag 5 maart 2024
20:45 uur Avior ds 4 sc Wesepe ds 1 De Scheg, Deventer
Woensdag 6 maart 2024
19:30 uur Volleybal Voorst mix sc Wesepe mix Dorpshuis Voorst, Voorst
Donderdag 14 maart 2024
19:45 uur Forza ds 1 sc Wesepe ds 2 Braninkhal, Laren
Vrijdag 15 maart 2024
20:15 uur sc Wesepe mix Avior mix  
Donderdag 21 maart 2024
20:15 uur Luttenberg ds 1 sc Wesepe ds 1 de Achterberg, Luttenberg
Maandag 25 maart 2024
20:00 uur Epse ds 1 sc Wesepe ds 2 Het Hassink, Epse
Vrijdag 29 maart 2024
19:15 uur sc Wesepe ds 1 Klarenbeek ds 1  
20:15 uur sc Wesepe mix Avior mix  
21:15 uur sc Wesepe ds 2 RVO ds 1  
Donderdag 4 april 2024
20:30 uur Wijhe ’92 ds 1 sc Wesepe ds 1 de Lange Slag, Wijhe
Donderdag 5 april 2024
21:30 uur Heeten Sportief ds 3 sc Wesepe ds 2 sporthal Heeten, Heeten
Donderdag 11 april 2024
20:30 uur  Wijhe ’92 mix sc Wesepe mix de Lange Slag, Wijhe
Vrijdag 12 april 2024
19:15 uur  sc Wesepe ds 1 Volleybal Voorst ds 1  
20:15 uur sc Wesepe ds 2 Heeten Sportief ds 3  
Dinsdag 16 april 2024
20:45 uur  sc Wesepe ds 2 Teuge ds 1