Wat schreef Dalfsen over Wesepe-Dalfsen

 Dalfsen wint nipt van Wesepe       (overgenomen van de website SV Dalfsen)
Dalfsen behaalde zondagmiddag in de vijfde klasse H de tweede overwinning op rij. Het elftal van de jarige trainer Edwin van den Berg won de uitwedstrijd tegen het altijd lastige Wesepe met 1-2.

Omdat de concurrentie punten verspeelde voert Dalfsen na deze overwinning alleen de ranglijst aan in 5H.
Dalfsen kwam goed uit de startblokken. De Dalfsenaren namen vanaf het begin het initiatief en dat leverde in de derde minuut de openingstreffer op. Spits Stefan Jansen of Lorkeers verraste de doelman met een fraai schot (0-1). Daarna bleef Dalfsen doorgaan. De thuisclub kwam er niet aan te pas maar de bezoekers slaagden er niet in het veldoverwicht in doelpunten om te zetten. Eerst kreeg Werner Snel een fraaie kopkans. Even later schampte een afstandsschot van Fernandez Pruik de paal, terwijl  Pascal Roelofs kort daarna een voorzet van Martijn Huizing niet wist in te koppen. Ook een solo van Remco Hultink leverde niet de dik verdiende 0-2 op. Vlak voor rust was Wesepe nog wel dicht bij de gelijkmaker maar de 0-1 bleef op het scorebord staan.

In de tweede helft nam Wesepe het initiatief over. De thuisclub kreeg zelfs een kans op de 1-1 maar doelman Mark Knol wist een tegentreffer te voorkomen. Uit de daarop volgende counter scoorde Remco Hultink de 0-2. Toch gaf Wesepe zich niet gewonnen. In de 56e minuut profiteerde Roy Schreur  van een foutje in de Dalfser verdediging. Daarna bleef Wesepe uiteindelijk zonder resultaat aandringen.