Wedstrijdprogramma

Zaalcompetitie 2020-2021

  • De thuiswedstrijden worden gespeeld in sporthal de Hooiberg in Olst.
    witregel
Zaterdag 12 september
9.20 uur SDOL F1 Wesepe F1 de Wieken, Vaassen
09.40 uur Wesepe F1 Voorwaarts F1 de Wieken, Vaassen
10.20 uur CVO F1 Wesepe F1 de Wieken, Vaassen
 
Zaterdag 26 september 2020
09.00 uur Voorwaarts F1 Wesepe F1 Jachtlust, Twello
09.40 uur Wesepe F1 ABS F1 Jachtlust, Twello
09.45 uur Zwolle D3 Wesepe D1 Sporthal Zwolle Zuid
10.00 uur Dalfsen C2 Wesepe C1 de Trefkoele, Dalfsen
10.40 uur Wesepe F1 Achilles F1 Jachtlust, Twello
17.30 uur Wesepe A1 Dalfsen A2 zd: Simone + Esmee
20.15 uur HVE 2000 DS1 Wesepe DS1 Sporthal Erica
 
Zondag 27 september 2020
09.30 uur Dalfsen DS2 Wesepe DS2 de Trefkoele, Dalfsen
 
Dinsdag 29 september 2020
21.00 uur Wesepe MW1 Klarenbeek MW1 sr: Nikki
zd: Yvonne + Nienke
 
Zaterdag 03 oktober 2020
18.00 uur Wesepe D1 Lettele D1 sr: Mireille
19.00 uur Wesepe DS1 Broekland DS1 zd: Petra + Andrea
20.30 uur Wesepe DS2 Lettele DS2 zd: Soleen + Silke
 
Zondag 04 oktober 2020
10.00 uur Overwetering A2 Wesepe A1 de Hooiberg, Olst
 
Donderdag 08 oktober 2020
20.00 uur Overwetering DS1 Wesepe DS1 de Hooiberg, Olst
20.30 uur Lettele MW1 Wesepe MW1 het Trefpunt, Gorssel
 
Zaterdag 10 oktober 2020
09.20 uur Voorwaarts F1 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
10.00 uur Wesepe F1 Nieuw Heeten F1 de Achterberg, Luttenberg
10.40 uur H.H.Z.D. F1 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
12.30 uur Wesepe D1 LHC D2 sr: Lian
13.15 uur Wesepe C1 Wijhe ‘92 C2 sr: Marjolien
19.00 uur Wesepe DS1 Heeten DS1 zd: Judith A + Dorien H
20.30 uur Wesepe DS2 Haarle DS2 Aniek N + Nadine
 
Zondag 11 oktober 2020
11.15 uur Wesepe A1 Klarenbeek A1 zd: Ellen + Aniek M
 
Zaterdag 24 oktober 2020
11.25 uur Kwiek D3 Wesepe D1 Tijenraan, Raalte
12.40 uur Swift ‘64 A1 Wesepe A1 ’t Dok, Dronten
15.00 uur Kwiek C2 Wesepe C1 Tijenraan, Raalte
19.00 uur CVO DS2 Wesepe DS2 de Wieken, Vaassen
 
Zondag 25 oktober 2020
12.30 uur Cirkeltijgers DS1 Wesepe DS1 ACLO, Groningen
 
Dinsdag 27 oktober 2020
21.00 uur Wesepe MW1 DSC MW1 zd: Lieke + Romy
 
Zaterdag 31 oktober 2020
12.20 uur Wesepe F1 SDOL F1 sr: Aniek
12.40 uur ABS F1 Wesepe F1 sr: Aniek
13.20 uur Nieuw Heeten F1 Wesepe F1 sr: Aniek
14.45 uur Wesepe D1 Voorwaarts D2 sr: Romy
15.30 uur Wesepe C1 LHC C1 sr: Lieke
19.00 uur Wesepe DS1 E&O DS2 zd: Marjolien + Judith M
20.30 uur Wesepe DS2 H.H.Z.D. DS2 zd: Hermien + Ingrid
 
Zondag 01 november 2020
10.00 uur Wesepe A1 DSC A1 zd: Annemarie + Daniëlle
 
Woensdag 04 november 2020
20.00 uur Holten MW1 Wesepe MW1 ’t Mossink, Holten
 
Zaterdag 07 november 2020
11.00 uur Dalfsen D2 Wesepe D1 de Trefkoele, Dalfsen
15.55 uur Achilles C1 Wesepe C1 Mheenpark, Apeldoorn
20.10 uur Lettele A1 Wesepe A1 de Uutvlog, Bathmen
20.45 uur HVZ-Vivendi DS1 Wesepe DS1 de Goorn, Oosterhesselen
 
Zondag 08 november 2020
12.00 uur Swift ‘64 DS1 Wesepe DS2 ’t Dok, Dronten
 
Zaterdag 14 november 2020
15.30 uur Wesepe D1 DSC D2 sr: Emmy
19.00 uur Wesepe DS1 Zwolle DS1 zd: Eline + Jorieke
20.30 uur Wesepe DS2 ABS DS2 zd: Petra + Andrea
 
Dinsdag 17 november 2020
21.00 uur Wesepe MW1 Wijhe ‘92 MW3 sr: Jolien
zd: Yvonne + Nienke
 
Zaterdag 21 november 2020
09.00 uur Zwolle C1 Wesepe F1 Sporthal Zwolle Zuid
09.20 uur Wesepe F1 CVO F1 Zuidbroek, Apeldoorn
10.00 uur Wesepe F1 Nieuw Heeten F1 Zuidbroek, Apeldoorn
10.40 uur Achilles F1 Wesepe F1 Zuidbroek, Apeldoorn
16.00 uur Overwetering D1 Wesepe D1 de Hooiberg, Olst
19.00 uur Overwetering DS1 Wesepe DS1 de Hooiberg, Olst
20.00 uur Heeten DS2 Wesepe DS2 Heeten Sporthal
 
Zondag 22 november 2020
16.40 uur Dalfsen A2 Wesepe A1 de Trefkoele, Dalfsen
 
Zaterdag 28 november 2020
13.00 uur Wesepe C1 Schalkhaar C1 sr: Moniek
19.00 uur Wesepe DS1 D.O.S. DS1 zd: Soleen + Silke
 
Zondag 29 november 2020
10.00 uur Wesepe A1 Overwetering A2 zd: Aniek M + Ellen
 
Zaterdag 05 december 2020
12.15 uur Klarenbeek D1 Wesepe D1 de Pauw, Klarenbeek
18.00 uur Haarle C1 Wesepe C1 de Veldkamp, Haarle
19.45 uur SDOL DS1 Wesepe DS1 de Achterberg, Luttenberg
 
Zondag 06 december 2020
11.40 uur Broekland DS3 Wesepe DS2 Nijhof Sporthal, Broekland
11.40 uur Klarenbeek A1 Wesepe A1 de Pauw, Klarenbeek
 
Dinsdag 08 december 2020
21.00 uur Wesepe MW1 Schalkhaar MW1 sr: Marleen
zd: Simone + Esmee
 
Zaterdag 12 december 2020
09.00 uur Wesepe F1 H.H.Z.D. F1 Hoogerheyne, Heino
09.40 uur SDOL F1 Wesepe F1 Hoogerheyne, Heino
10.20 uur Achilles F1 Wesepe F1 Hoogerheyne, Heino
15.45 uur Wesepe D1 Nieuw Heeten D1 sr: Noëlle
16.30 Wesepe C1 H.H.Z.D. C1 sr: Heleen
17.30 uur Wesepe A1 Swift ‘64 A1 zd: Hermien + Ingrid
19.00 uur Wesepe DS1 Cometas DS1 zd: Marjon + Judith M
20.30 uur Wesepe DS2 Nieuw Heeten DS2 zd: Aniek N + Nadine
 
Woensdag 16 december 2020
21.00 uur Swift ‘64 MW1 Wesepe MW1 ’t Dok, Dronten
 
Dinsdag 05 januari 2021
21.00 uur Wesepe MW1 Zwolle MW1 sr: Marjolien
zd: Emmy + Mireille
 
Zaterdag 09 januari 2021
10.35 uur CVO F1 Wesepe F1 de Belte, Nieuw Heeten
11.15 uur Wesepe F1 ABS F1 de Belte, Nieuw Heeten
11.55 uur H.H.Z.D. F1 Wesepe F1 de Belte, Nieuw Heeten
12.00 uur Wesepe D1 Zwolle D3 sr: Iris
12.45 uur Wesepe C1 Dalfsen C2 sr: Dorien
19.00 uur Wesepe DS1 HVE 2000 DS1 zd: Eline + Moniek
20.30 uur Wesepe DS2 Dalfsen DS2 zd: Lian + Iris
 
Zondag 10 januari 2021
11.00 uur DSC A1 Wesepe A1 Keizerslanden, Deventer
 
Zaterdag 16 januari 2021
10.25 uur Lettele D1 Wesepe D1 de Uutvlog, Bathmen
19.30 uur Broekland DS1 Wesepe DS1 Nijhof Sporthal, Broekland
 
Zondag 17 januari 2021
10.00 uur Wesepe A1 Lettele A1 zd: Petra + Andrea
11.15 uur Lettele DS2 Wesepe DS2 de Uutvlog, Bathmen
 
Donderdag 21 januari 2020
21.00 uur Klarenbeek MW1 Wesepe MW1 de Pauw, Klarenbeek
 
Zaterdag 23 januari 2021
09.20 uur CVO F1 Wesepe F1 de Uutvlog, Bathmen
10.00 uur ABS F1 Wesepe F1 de Uutvlog, Bathmen
10.40 uur Wesepe F1 H.H.Z.D. F1 de Uutvlog, Bathmen
13.15 uur Wijhe ‘92 C2 Wesepe C1 de Lange Slag, Wijhe
14.40 uur LHC D2 Wesepe D1 Heidepark, Lemelerveld
19.30 uur Haarle DS2 Wesepe DS2 de Veldkamp, Haarle
20.15 uur Heeten DS1 Wesepe DS1 Heeten Sporthal
 
Zaterdag 30 januari 2021
16.00 uur Wesepe D1 Kwiek D3 sr: Susan
16.45 uur Wesepe C1 Kwiek C2 sr: Nikki
17.45 uur Wesepe A1 Dalfsen A2 zd: Judith A + Dorien H
19.00 uur Wesepe DS1 Cirkeltijgers DS1 zd: Soleen + Silke
20.30 uur Wesepe DS2 CVO DS2 zd: Yvonne + Nienke
 
Zaterdag 06 februari 2021
09.20 uur SDOL F1 Wesepe F1 de Wieken, Vaassen
09.40 uur Wesepe F1 Voorwaarts F1 de Wieken, Vaassen
10.20 uur CVO F1 Wesepe F1 de Wieken, Vaassen
13.15 uur LHC C1 Wesepe C1 Heidepark, Lemelerveld
20.00 uur H.H.Z.D. DS2 Wesepe DS2 Hoogerheyne, Heino
 
Zondag 07 februari 2021
10.00 uur Overwetering A2 Wesepe A1 de Hooiberg, Olst
11.15 uur Wesepe MW1 Lettele MW1 sr: Heleen
zd: Annemarie + Daniëlle
11.55 uur Voorwaarts D2 Wesepe D1 Jachtlust, Twello
13.55 uur E&O DS2 Wesepe DS1 Angelslo, Emmen
 
Maandag 08 februari 2021
19.00 uur DSC MW1 Wesepe MW1 Keizerslanden, Deventer
 
Zaterdag 20 februari 2021
16.00 uur Wesepe D1 Dalfsen D2 sr: Hannah
16.45 uur Wesepe C1 Achilles C1 sr: Evelien
17.45 uur Wesepe A1 Klarenbeek A1 zd: Ellen + Aniek M
19.00 uur Wesepe DS1 HVZ-Vivendi DS1 zd: Eline + Moniek
20.30 uur Wesepe DS2 Swift ‘64 DS1 zd: Marlinde + Karin
 
Zaterdag 27 februari 2021
10.50 uur DSC D2 Wesepe D1 Keizerslanden, Deventer
12.40 uur Swift ‘64 A1 Wesepe A1 ’t Dok, Dronten
 
Zondag 28 februari 2021
13.00 uur Zwolle DS1 Wesepe DS1 Sporthal Zwolle Zuid
13.55 uur ABS DS2 Wesepe DS2 de Uutvlog, Bathmen
 
Dinsdag 02 maart 2021
21.00 uur Wesepe MW1 HV Holten MW2 sr: Yvonne
zd: Annemarie + Daniëlle
 
Zaterdag 06 maart 2021
09.00 uur Voorwaarts F1 Wesepe F1 Jachtlust, Twello
09.40 uur Wesepe F1 ABS F1 Jachtlust, Twello
10.40 uur Wesepe F1 Achilles F1 Jachtlust, Twello
14.45 uur Wesepe D1 Overwetering D1 sr: Lieke
15.30 uur Wesepe C1 Zwolle C1 sr: Emmy
19.00 uur Wesepe DS1 Overwetering DS1 zd: Marjon + Judith M
20.30 uur Wesepe DS2 Heeten DS2 Hermien + Ingrid
 
Zondag 07 maart 2021
12.30 uur Wesepe A1 DSC A1 zd: Evelien + Irene
 
Woensdag 10 maart 2021
21.30 uur Wijhe ‘92 MW3 Wesepe MW1 de Lange Slag, Wijhe
 
Zaterdag 13 maart 2021
12.15 uur Schalkhaar C1 Wesepe C1 Schalkhaar Sporthal
 
Zondag 14 maart 2021
11.15 uur Lettele A1 Wesepe A1 de Uutvlog, Bathmen
13.30 uur D.O.S. DS1 Wesepe DS1 de Klabbe,
Emmer-Compascuum
 
Zaterdag 20 maart 2021
09.20 uur Voorwaarts F1 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
10.00 uur Wesepe F1 Nieuw Heeten F1 de Achterberg, Luttenberg
10.40 uur H.H.Z.D. F1 Wesepe F1 de Achterberg, Luttenberg
14.45 uur Wesepe D1 Klarenbeek D1 sr: Romy
15.30 uur Wesepe C1 Haarle C1 sr: Mireille
19.00 uur Wesepe DS1 SDOl DS1 zd: Marlinde + Karin
20.30 uur Wesepe DS2 Broekland DS3 zd: Nikki + Evelien
 
Zaterdag 27 maart 2021
11.10 uur Nieuw Heeten D1 Wesepe D1 de Belte, Nieuw Heeten
19.15 uur Cometas DS1 Wesepe DS1 Kalverdijkje 2, Leeuwarden
 
Zondag 28 maart 2021
12.10 uur Nieuw Heeten DS2 Wesepe DS2 de Belte, Nieuw Heeten
12.55 uur H.H.Z.D. C1 Wesepe C1 Hoogerheyne, Heino
 
Dinsdag 30 maart 2021
21.15 uur Schalkhaar MW1 Wesepe MW1 Schalkhaar Sporthal
 
Dinsdag 13 april 2021
19.00 uur Wesepe MW1 Swift ‘64 MW1 sr: Jolien
zd: Simone + Esmee
 
Zaterdag 17 april 2021
09.20 uur Wesepe F1 SDOL F1 sr: Daniëlle
09.40 uur ABS F1 Wesepe F1 sr: Daniëlle
10.20 uur Nieuw Heeten F1 Wesepe F1 sr: Daniëlle
 
Donderdag 22 april 2021
19.00 uur Zwolle MW1 Wesepe MW1 WRZV-hal, Zwolle