Dames 2 verliest in slotfase van koploper
Vandaag stond de wedstrijd tegen ABS (de nummer 1 van onze poule) op het programma. We hebben eerder dit seizoen bewezen dat ABS een ploeg is die is te verslaan, maar of dit ons nogmaals zou lukken was een groot raadsel.
Onze hulpcoach Nienke was vandaag afwezig, en ook Judith en Manon waren er niet. Heleen speelde weer een wedstrijd met ons mee en ook Nikki en Danique bleven een uurtje langer in de sporthal hangen.
Ons zestal stond nog niet eens compleet in het veld toen de scheidsrechter besloot het spel te laten beginnen. In het begin van de wedstrijd was er sprake van balverlies aan beide kanten, maar hier konden beide teams geen voordeel uit halen. Pas na vijf minuten spelen viel het eerste doelpunt, aan de kant van ABS, door middel van een penalty. In de aanval hierop maakten wij de stand weer gelijk. Vanaf hier gingen we ongeveer gelijk op en hebben we ABS niet verder uit laten lopen dan drie doelpunten. Onze verdediging stond aardig goed dicht, zelfs met maar vier man in het veld aan onze kant kon ABS niet (te) ver uitlopen. Er was tijdens de voorbereiding vertelt dat een paar speelsters aan de kant van ABS veel doelpunten maken door middel van afstandschoten, maar hier deden we in de verdediging net niet genoeg mee om ervoor te zorgen dat zij niet tot scoren kwamen. Zo konden deze speelsters toch voor de nodige doelpunten zorgen aan de kant van ABS. Ruststand 6-8.
Winst zat er voor ons net zo goed in als voor ABS. Iedereen aan onze kant wilde graag de twee punten thuis houden en, ook al ging niet altijd alles zoals gepland, hielden wij niet op met vechten. We konden van een 7-10 achterstand gelijk komen tot een 10-10 gelijke stand. We konden dit vasthouden tot een stand van 12-12, maar waren daarna niet in staat om ballen die op dat moment cruciaal waren af te ronden. Uiteindelijk ging ABS er vandaag vandoor met de punten, eindstand 13-16.
We verblijven deze week dus weer bij onze oude vrienden in het rechterrijtje. We zitten Zwolle op de hielen, dat net als wij 18 punten heeft. Volgende week proberen we ons weer bij onze nieuwe vrienden te voegen door twee punten mee naar huis te nemen, wanneer we om 12.05 uur in Zwolle een wedstrijd spelen.
Yvonne



