Voetbalclinic, reünie en feestavond ter gelegenheid van het jubileum op zaterdag 2 september

Voetbalclinic – 14:00 uur tot 17:00 uur  

 In het kader van het 90-jarig jubileum van Sportclub Wesepe organiseren wij als commissie ook voor voetballers en voetbalsters een leuke activiteit! Vanzelfsprekend op de Muggert. Dit zal plaatsvinden op zaterdagmiddag 2 september, van 14:00 uur tot 17:00 uur. Dit behelst natuurlijk niet voor iedereen de volledige drie uur, de groepen worden opgedeeld. Als het goed is hebben jullie een appje gehad, of krijgen jullie nog een appje. Ons verzoek om aan te geven of je voorlopig al weet of je aanwezig bent. Zo kunnen we richting september een mooie planning maken.   

De dag zal bestaan uit een voetbalclinic of voetbaltraining door Ricky van der Bergh & friends! Voor iedereen zal er ongeveer 45 minuten voetballen in zitten. Uiteraard is tussendoor tijd voor gezelligheid, een colaatje of een biertje op de reünie.

Vragen over deze activiteit? Dan kun je terecht bij Niels Hollegien of Vincent Achtereekte

Reünie SC Wesepe – 14.00 – 17.00 uur

 Zaterdag 2 september van 14.00 tot 17.00 uur is er  voor alle leden, maar met name voor alle oud-leden van SC Wesepe een reünie in het clubgebouw op de Muggert. Tijdens de voetbalclinic bijkletsen en oude verhalen van vroeger de revue te laten passeren. 

We kijken uit naar een grote opkomst en hopen dat deze oproep daarom bij zoveel mogelijk oud-leden terechtkomt. Ken jij iemand die in het verleden bij SC Wesepe gesport heeft, tip hem of haar dan op deze reünie. Uiteraard proberen wij (de jubileumcommissie) ook zelf zoveel mogelijk oud-leden te benaderen.

Feestavond met Millennium, DJ Nils en iedereen die Wesepe een warm hart toedraagt! – 20.30 uur

Op zaterdag 2 september vindt ons groot jubileumfeest plaats en we willen graag samen met jullie de mijlpaal van 90 jaar sportieve passie en gemeenschap vieren op de Muggert.

We hebben een spectaculaire avond voor jullie in petto, met optredens van de Millenium Showband en DJ Nils! Het wordt een avond vol vreugde, waarbij we terugkijken op onze sportieve prestaties en vooruitkijken naar een nog bruisendere toekomst.