Broekland verslaat Wesepe met 4-0: verdiend, maar geflatteerd.
Wesepe trad vanmiddag met dezelfde elf spelers aan in Broekland,waarmee het vorige week de eerste punten binnenhaalde.
Het moest direkt alle zijlen bijzetten,Broekland startte overdonderend.
In de 14 e minuut was het raak. Eendoorbraak door het linkerverdedigingsblok werd door de spits in de bovenhoek geschoten 1-0.
5 minuten later schoot de spits van Broekland de bal van dichtbij over.
Na een half uur werd een goede aanval van Wesepeover rechts opgezet maar de voorzet werd door iedereen genist.
In de 36 minuut moest de snelle linksbuiten van Broekland laten vervangen,nadat hij zijn enkel verdraaide.Of dit te wijten is aan het stroeve kunstgras,zal moelijk te bewijzen zijn.
In de 40 e minuut bracht Frank R met een fraaie redding uitkomst na een kopbal in de linkerbenedenhoek.
Na de thee een meer aanvallend Wesepe,zo schoten Koen B en Stefan J elk een dichtbij recht op de doelman .
In de 60 minuut werd het 2-0 uit een hoge voorzet van links werd de bal ingekopt.Twee minuten later moest de bal van de doellijn worden gehaald om schade te voorkomen.
In de 80 minuut kopte Roy S namens Wesepe op de lat.
In de 86 minuut werd uit een vrije trap de bal binnengekopt en in de slotminuut slalomde nr 13 van Broekland door de verdediging van Wesepe en bracht de eindstand op het scorebord 4-0.Een verdiende nederlaag.
Broekland speelde de bal na 2 a 3 keer raken,Wesepe had meer tijd nodig,waardoor het in een veel te laag tempo terecht kwam.
Volgende week thuis tegen OVC `21 uit Ommen. Aanvang 14.00 uur.




