De lang verwachte spannende wedstrijd

Nou José, daar had je ‘m dan. Die spannende wedstrijd waar je zo lang op wachtte. Ik zelf win toch liever wat eenvoudiger. We maakten het onszelf dit keer niet makkelijk. Aanvallend schoten we tekort en in de dekking lieten we veel steken vallen. Tot de laatste minuut kon Heeten ons daarom bijblijven. Met 20-19 kwamen we met de schrik vrij.

We hadden een goed gevoel overgehouden aan onze sterke overwinning van vorige week op Haarle. Gewoon zo doorgaan, was het devies dan ook. Maar die tip was voor ons blijkbaar niet voldoende, want we lieten er weinig van terugzien. Onze verdediging stond niet lekker. Er was slechts een enkeling bij Heeten die goed kon passeren, maar ze kwamen toch best vaak vrij voor het doel. Soms was het ook wel lastig om de Heetense lichtgewichten correct te verdedigen. Het leek al snel erger dan het was.

Aanvallend waren we aan het breien en grossierden we in foute passes, slechte afrondingen en veel balverlies. Joops statistieken lieten weinig positiefs zien. Bij rust stond er 10-10 op de borden. We wilden de tweede helft meer laten zien, maar dat lukte ons geen moment. Wel liepen we op een gegeven moment een punt of drie uit. Bij 19-19 had Heeten de stand echter weer gelijkgetrokken. We maakten de belangrijke 20-19, maar met nog meer dan een minuut was de overwinning nog niet veilig. Sterker nog, Heeten kreeg nog twee goede kansen op de gelijkmaker. Maar hoezee, hoezee, daar stond Irene met haar elastieken benen! Tussendoor miste Anouk ook nog een grote kans, maar die hield er wel van om het spannend te houden. Nee, echt professioneel en rustig hebben we het niet uitgespeeld. De twee punten zijn binnen, maar daar is ook alles mee gezegd.

Volgende week spelen we opnieuw thuis. Dan komt het tweede team van Fortissimo uit Cothen op bezoek. Een onbekende ploeg voor ons. We zijn benieuwd.

Jolien