Wesepe wint nipt van Terwolde 1-0

Wesepe-Terwolde in het verleden altijd spannend ,vandaag ook  1-0.
Wesepe begon goed aan de wedstrijd, maar Terwolde wist zich onder de druk u uit te voetballen en daarna kon het alle kanten op.

Wesepe kreeg voor de rust 2 opgelegde kansen, maar waren vandaag niet besteed aan de topscorer. Toen iedereen dacht aan een brilstand met de rust, kwam er een echt hoogstandje. Marc K nam een vrije trap richting Kevin T, hij controleerde de bal fraai met de borst en met een draai om zijn eigen as schoot hij van rand 16 het leren monster onhoudbaar in de rechter bovenhoek achter de verbaasde Terwoldse doelman 1-0.
De tweede helft probeerde Terwolde van alles , maar de keren dat ze alleen voor Wessel opdoken werd er slecht afgerond of Wessel redde bekwaam.
Eenmaal had Wessel de bal niet onder controle, maar toen jaste de Terwolde aanvaller de bal hoog over de doellat.
Jammer dat de scheidsrechter met kaarten strooide.
Wesepe wint nu driemaal op een rij en staat hoog in de 2 e periode.voor winterstop eerst tegen V en L en over 14 gagen thuis tegen Gorssel, hou deze flow vast en het kan een leuke tweede helft worden.
De opstelling vandaag:
Wessel Berends-Danny Harmsen-Frank Groot Lipman-  Rik Middeldorp-Marc Kemper-Niels Hollegien-Stefan Jansen-Kevin Teunissen-Ronald Wichems-Arjen de Vos-Koen Boerkamp, ingevallen Damy Bosch en Sven Booijink.