Programma HJ Preutertoernooi 2010

Programma HJ Preutertoernooi 2010.

Wegens het slechte weer zijn de wedstrijden van het HJ Preutertoernooi op zaterdag 28 en zondag 29 augustus afgelast

Het toernooi begint op zaterdag 21 augustus en duurt 3 weekeinden lang tot zondag 5 september 2010. Dit is de perfecte voorbereiding voor lagere elftallen van verrenigingen uit de buurt. Voor de scheidsrechters van de  Deventer scheidrechterverreniging is dit een goede training om op tijd scherp te zijn voor de competitie.

Programma kijk bij lees meer of ga naar commissies HJ Preutertoernooi  SC Wesepe.

 

Voor vragen voor of tijdens het toernooi kunt u kontakt opnemen met:

W. Rouweler                   0570-532424                        06-30974200

Jan Timmer Arends    0570-563232

Zaterdag  21 augustus 2010.

Tijd Veld Team Team Uitslag
13.30 A Rohda R 14 CJV ers 4 2-0
14.00 B Raalte 8 Kon UD 4-3
14.30 A Rohda R 20 CJV ers 5 3-4
15.00 B CJV ers 6 Helios 10 1-3

Zondag 22 augustus 2010.

Schalkhaar 5 en Raalte 6 hebben zich voor a.s. zondag afgemeld, ze spelen wel de overige wedstrijden op het HJ Preutertoernooi.

Tijd      Veld Team Team Uitslag
9.00 B Wesepe 5 Deventer 6 0-3
9.30 A Raalte 4 Deventer 3 4-2
10.00 B Wesepe 2 Beker  
10.30 A Rohda R 8 Schalhaar 6 3-1
11.00 B Wesepe 2 Beker  
11.30 A Wesepe 3 Lettele 3 1-0
12.00 B Rohda R 12 Schalkhaar 8 5-1
12.30 A Raalte 5 Deventer 4 0-4
13.00 B Wesepe 4 Schalkhaar 9 0-0
13.30 A      
14.00 B Rohda R 17 Diepenveen 5 1-0
14.30 A  Rohda R 6  Colmschate 33 6 5-1
 15.00 B RDC 6 Diepenveen 4 1-0

Woensdag 25 augustus 2010.

Tijd Veld Team Team Uitslag
19.30 A Colmschate 33  7 Diepenveen 7 2-4
19.30 B Schalkhaar 10 Deventer 5 4-4

Zaterdag 28 augustus 2010.

Tijd Veld Team Team uitslag
13.30 A Kon UD CJV ers 4 afg.
14.00 B CJV ers 6 Wesepe 4 afg.
14.30 A Helios 10 CJV ers 5 afg.

Zondag 29 augustus 2010.

Tijd Veld Team Team Uitslag
9.30 A Schalkhaar 10 Colmschate 33  7 afg.
10.00 B Wesepe 5 Diepenveen 4 afg.
10.30 A Deventer 5 Diepenveen 7 afg.
11.00 B Colmschate 33  6 Schalkhaar 9 afg.
11.30 A Deventer 6 Diepenveen 5 afg.
12.00 B Deventer 3 Schalkhaar 5 afg.
12.30 A Lettele 3 Schalkhaar 6 afg.
13.00 B Deventer 4 Schalkhaar 8 afg.
13.30 A Wesepe 3 RDC 6 afg.

Woensdag 1 september 2010.

Tijd Veld Team Team Uitslag
19.30 A Raalte 8 Rohda R 14 2-4
19.30 B Raalte 6 Rohda R 20 0-4
20.30 A Raalte 4 Rohda R 6 2-1

Donderdag 2 september 2010.

Tijd Veld Team Team Uitslag
19.30 A Wesepe 3 Rohda R 8 0-3
19.30 B Raalte 5 Rohda R 12 0-6
20.30 A Wesepe 5 Rohda R 17 1-2

Zaterdag 4 september 2010.

CJV ers 5  hebben zich afgemeld omdat ze niet voldoende spelers hadden. 

Tijd Veld Team Team Uitslag
13.00 B CJV ers 5 CJV ers 6  
13.30 A Rohda R 14 Kon UD 8-1
14.00 B CJV ers 4 Raalte 8 3-3
14.30 A Rohda R 20 Helios 10 2-1 

Zondag 5 september 2010.

Rohda R 12 was helaas niet op tijd aanwezig voor de wedstrijd van 10.30 uur tegen Deventer 4.

Tijd Veld Team Team Uitslag
9.00 B Colmschate 33 7 Deventer 5 3-3
9.30 A Diepenveen 5 Wesepe 5 3-4
10.00 B Diepenveen 7 Schalkhaar 10 6-1
10.30 A Rohda R 12 Deventer 4
11.00 B Schalkhaar 6 Wesepe 3 3-2
11.30 A Schalkhaar 8 RDC 6 1-2
12.00 B Raalte 5 Diepenveen 4 0-6
12.30 A Wesepe 4 Colmschate 33  6 8-1
13.00 B Schalkhaar 9 Raalte 6 1-0
13.30 A Rohda R 17 Deventer 6 8-1
14.00 B Rohda R 8 Lettele 3 1-0
14.30 A Rohda R 6 Deventer 3 3-3
15.00 B Schalkhaar 5 Raalte 4 3-1

1 Response

Leave a Reply